Oferta sklepu => Instrukcje

Zestaw - Booster wypełniający VOLUME

Instrukcja wykonania zestawu:

1 - Przed przystąpieniem do wykonania sprawdź zawartość zestawu i przygotuj sobie miejsce pracy zachowując podstawowe zasady higieny: czysty blat, umyte ręce itp. Wszystkie elementy wchodzące w skład zestawu są czyste i nie wymagają odkażania. Wszystkie półprodukty powinny mieć temperaturę pokojową.

2 - W przypadku niezgodności lub niejasności NIE wykonuj zestawu, tylko skontaktuj się z nami na adres info@biochemiaurody.com

3 - Do pustej, plastikowej butelki przelej ostrożnie Silikon roślinny, Olej z dzikiej róży oraz Olej z łubinu.

4 - W dalszej kolejności bardzo ostrożnie i dokładnie przelej do butelki Ekstrakt z granatu i Ekstrakt z sezamu. Przelewając do butelki kolejne olejki daj im czas, aby spłynęły do ostatniej kropli.

5 - Zakręć butelkę i mocno nią wstrząśnij przez kilka sekund.

6 - Na butelkę z gotowym boosterem naklej nową etykietkę z nazwą produktu, na datowniku natnij datę ważności. Produkt gotowy do użytku!

Postać wykonanego produktu:

Płynny olejek, zapach i kolor charakterystyczny dla zastosowanych olejów roślinnych.

Przechowywanie i trwałość wykonanego produktu:

# ok. 12 miesięcy od daty zakupu. W szczelnie zamkniętym opakowaniu; w temperaturze pokojowej; unikać bezpośredniego dostępu wilgoci i nasłonecznionych miejsc.

Zastosowanie produktu:

# Produkt po wykonaniu ma postać lekkiego olejku. Stosuje się go po umyciu i tonizowaniu, a przed gęstszymi serami, żelami i kremami. Jeśli stosujesz pielęgnację warstwową i wiele produktów z naszej oferty napisz do nas na adres pomoc@biochemiaurody.com podaj co stosujesz i wtedy pomożemy ci ułożyć plan działania. Porad udzielamy tylko odnośnie surowców BU.

# Booster można aplikować 1 lub 2 razy dziennie.

# Booster polecamy stosować miejscowo, tam gdzie naturalnie występują 'poduszki' z podściółką tłuszczową, a nie na całą twarz.

- dołki pod oczami oraz na powieki,
- policzki, czyli całe okolice przy kości policzkowej,
- dolna część policzków przy bruździe nosowo-wargowej, czyli linii od nosa do ust,
- skronie, czyli okolice z boku oczu, gdzie z wiekiem robią się zagłębienia,
- całe usta,
- zewnętrzna część dłoni.
Booster zastosowany na całą twarz nie spowoduje negatywnych skutków, bowiem oddziałuje on tylko na istniejące komórki tłuszczowe, które pobudza do podziałów, natomiast nie ma obawy, nie przybędzie nam tłuszczu tam, gdzie go nigdy nie było.

# Kurację należy prowadzić minimum przez 6 miesięcy, okresowo lub jako stały program pielęgnacji.

# Przy regularnym zastosowaniu pierwsze efekty mogą pojawić się po miesiącu, jednak najlepsze rezultaty można zobaczyć po 2-3 miesiącach zastosowania.

# Kurację boosterem można stosować prewencyjnie lub na już istniejące ubytki. Dla podtrzymania efektów, booster najkorzystniej jest stosować regularnie, na początku codziennie, a po 2-3 miesiącach rzadziej, ale stale każdego tygodnia.

!! Reakcja na dany surowiec jest sprawą indywidualną. Przed zastosowaniem każdego z produktów, zalecane jest wykonanie próby na małym fragmencie skóry, w celu wyeliminowania niekorzystnych reakcji.