Oferta sklepu => Instrukcje

Zestaw - Serum na okolice oczu i naczynka

Instrukcja wykonania:

1 - Przed przystąpieniem do wykonania serum sprawdź zawartość zestawu i przygotuj sobie miejsce pracy zachowując podstawowe zasady higieny: czysty blat, umyte ręce itd. Wszystkie elementy wchodzące w skład zestawu są czyste i nie wymagają odkażania. Wszystkie półprodukty powinny mieć temperaturę pokojową.

2 - W przypadku niezgodności lub niejasności NIE wykonuj zestawu, tylko skontaktuj się z nami na adres info@biochemiaurody.com

3 - Do pustej butelki dołączonej do zestawu, dodaj Żel hialuronowy oraz Mleczko i wymieszaj ostrożnie (pomóż sobie czystym trzonkiem łyżeczki, aby wydobyć całą porcję żelu i mleczka).

4 - Następnie przelej do opakowania Kompleks peptydowy, Kompleks na naczynka oraz Kompleks flawonoidowy. Wymieszaj dokładnie całość przez kilkanaście sekund. Przelewając kolejne płynne składniki daj im czas, aby spłynęły niemal do ostatniej kropli!

5 - Na butelkę z gotowym serum naklej nową etykietkę z nazwą produktu, na datowniku natnij datę ważności.Serum gotowe do użytku!

Postać wykonanego produktu:

Płynno-żelowa, mleczna emulsja, w kolorze jasno-brązowym i charakterystycznym zapachu.

Przechowywanie i trwałość wykonanego serum:

# ok. 12 miesięcy od daty zakupu. W szczelnie zamkniętym opakowaniu; w temperaturze pokojowej; unikać bezpośredniego dostępu wilgoci i nasłonecznionych miejsc.

Zastosowanie produktu:

# Jako kuracja wspomagająca walkę z cieniami i opuchnięciami okolic oczu, poprawiająca kondycję skóry wokół oczu oraz wzmacniająca naczynka twarzy i okolic oczu, do regularnego zastosowania.

# Porcję Serum aplikuj jako pierwszą, cienką warstwę na czystą, przetartą hydrolatem skórę okolic oczu (pod oczy i na powieki) oraz twarz, delikatnie wmasowując i wklepując, aż do wchłonięcia. Następnie można nałożyć dodatkowy preparat - krem, olejek, żel lub inny.

# Serum można stosować codziennie, jeden lub dwa razy dziennie rano i wieczorem.

# Serum można przed aplikacją schłodzić w lodówce, co przyniesie poczucie odświeżenia i odprężenia, zwłaszcza w przypadku zmęczonych i opuchniętych okolic oczu.

# Podczas aplikacji serum w okolicach oczu, należy uważać, aby produkt nie dostał się do oka.

# Dla uzyskania najlepszych efektów, poleca się stosować Serum przez co najmniej 8 tygodni.

# Polecane na okolice oczu (pod oczy i na powieki), przy skłonnościach do opuchnięć, porannych obrzęków oraz cieni pod oczami, przy wiotkiej i suchej skórze wokół oczu, z widocznymi naczynkami i zmarszczkami, osłabionej mikrocyrkulacji; również dla skóry twarzy, przy cerze naczynkowej i wrażliwej, przy reaktywnych i kruchych naczynkach łatwo reagujących zaczerwienieniem i podrażnieniem

!! Reakcja na dany surowiec jest sprawą indywidualną. Przed zastosowaniem każdego z produktów, zalecane jest wykonanie próby na małym fragmencie skóry, w celu wyeliminowania niekorzystnych reakcji.