Oferta sklepu => Instrukcje

Zestaw – Proszek myjący

Instrukcja wykonania:

1 - Przed przystąpieniem do wykonania peelingu sprawdź zawartość zestawu i przygotuj sobie miejsce pracy zachowując podstawowe zasady higieny: czysty blat, umyte ręce itp. Wszystkie elementy wchodzące w skład zestawu są czyste i nie wymagają odkażania.

2 - W przypadku niezgodności lub niejasności NIE wykonuj zestawu, tylko skontaktuj się z nami na adres info@biochemiaurody.com

3 - Do dużego, plastikowego pudełka przesyp Mączkę owsianą, Kwas glicyryzynowy, Kwas salicylowy i Bromelainę. Wymieszaj dokładnie całość za pomocą dołączonej szpatułki.

4 - Następnie porcjami dodawaj Mączkę ryżową; pudełko będzie pełne niemal po brzegi dlatego na koniec bardzo ostrożnie wymieszaj całość szpatułką. Na koniec zakręć pudełko i mocno nim wstrząśnij przez ok. 10 sekund.

5 - Naklej na słoik etykietkę z zapisaną nazwą oraz datą ważności. Podukt jest gotowy do użytku!

Postać wykonanego produktu:

Kremowo-beżowy, drobny proszek, o delikatnym zapachu.

Przechowywanie i trwałość wykonanego peelingu:

# ok. 12 miesięcy od daty zakupu. Zaleca się połączyć składniki peelingu zaraz po otrzymaniu. Przechowywać w oryginalnym, plastikowym słoiku szczelnie zakręcanym po każdorazowym użyciu; w temperaturze pokojowej; unikać bezpośredniego dostępu wilgoci i wody oraz nasłonecznionych miejsc.

Zastosowanie produktu:

# Nasyp odrobinę proszku w zagłębienie mokrej dłoni, rozetrzyj między dłońmi, aż powstanie jednolita masa, wymasuj delikatnie twarz, omijając okolice oczu. Spłucz wodą.

# Jest to preparat myjący bardzo wygodny w podróży, również samolotem, nie zawiera bowiem wody. Jest lekki i nigdy nie wycieknie w bagażu.

# Proszek może być stosowany codziennie lub w zależności od potrzeb skóry.

# Opakowanie z proszkiem, należy chronić przed dostępem wilgoci i wody.

!! Reakcja na dany surowiec jest sprawą indywidualną. Przed zastosowaniem każdego z produktów, zalecane jest wykonanie próby na małym fragmencie skóry, w celu wyeliminowania niekorzystnych reakcji.