Oferta sklepu => Instrukcje

Zestaw - Kuracja na zmarszczki mimiczne w ampułce

Instrukcja wykonania zestawu:

1 - Przed przystąpieniem do wykonania sprawdź zawartość zestawu i przygotuj sobie miejsce pracy zachowując podstawowe zasady higieny: czysty blat, umyte ręce itp. Wszystkie elementy wchodzące w skład zestawu są czyste i nie wymagają odkażania. Wszystkie półprodukty powinny mieć temperaturę pokojową.

2 - W przypadku niezgodności lub niejasności NIE wykonuj zestawu, tylko skontaktuj się z nami na adres info@biochemiaurody.com

3 - Do butelki z Kolagene roślinnym przelej ostrożnie i bardzo dokładnie Kompleks miedziowy oraz Peptyd na zmarszczki mimiczne.

4 - Zakręć butelkę i mocno nią wstrząśnij przez kilka sekund.

5 - Na butelkę z gotowym produktem naklej nową etykietkę z nazwą produktu, na datowniku natnij datę ważności. Produkt gotowy do użytku!

Postać wykonanego produktu:

Wodnisty płyn.

Przechowywanie i trwałość wykonanego produktu:

# ok. 6 miesięcy od daty wykonania. W szczelnie zamkniętym opakowaniu; w temperaturze pokojowej; unikać bezpośredniego dostępu wilgoci i nasłonecznionych miejsc.

Zastosowanie produktu:

Zdjęcie- własność i wyłączne prawa BiochemiaUrody®

# Produkt po wykonaniu ma płynną konsystencję, szybko wchłania się w skórę, dzięki temu jest wygodny w przypadku stosowania metody layeringu, czyli warstwowej aplikacji produktów.

# Kurację można stosować 1 lub 2 razy dziennie.

# Kurację polecamy stosować miejscowo, tam gdzie pojawiają się zmarszczki mimiczne, a nie na całą twarz.

Czewone strzałki na zdjęciu pokazują miejsca aplikacji, gdzie zmarszczki mimiczne pojawiają się najczęściej:
- czoło - zmarszczki poziome oraz pionowe pomiędzy brwiami,
- zmarszczki mimiczne wokół oczu tzw. kurze łapki,
- bruzda nosowo-wargowa, po bokach ust, od nosa do brody,
- broda,
- szyja - tylko poziome pasmo bruzd tuż pod brodą (od ucha do ucha).

# Kurację należy prowadzić minimum przez 6 miesięcy, okresowo lub jako stały program pielęgnacji.

# U niektórych osób efekty pojawiają się dopiero po 6 miesiącach zastosowania. Wynika to z różnego natężenia naszej mimiki twarzy.

# Kurację można stosować prewencyjnie lub na już istniejące zmarszczki mimiczne. Dla podtrzymania efektów, kurację najkorzystniej jest stosować regularnie.

!! Reakcja na dany surowiec jest sprawą indywidualną. Przed zastosowaniem każdego z produktów, zalecane jest wykonanie próby na małym fragmencie skóry, w celu wyeliminowania niekorzystnych reakcji.