Oferta sklepu => Instrukcje

Zestaw - Booster olejowy GC20

Instrukcja wykonania zestawu:

FOTORELACJA, czyli krok po kroku jak wykonać zestaw >>

1 - Przed przystąpieniem do wykonania sprawdź zawartość zestawu i przygotuj sobie miejsce pracy zachowując podstawowe zasady higieny: czysty blat, umyte ręce itp. Wszystkie elementy wchodzące w skład zestawu są czyste i nie wymagają odkażania. Wszystkie półprodukty powinny mieć temperaturę pokojową.

2 - W przypadku niezgodności lub niejasności NIE wykonuj zestawu, tylko skontaktuj się z nami na adres info@biochemiaurody.com

3 - Do pustej butelki przelej ostrożnie Silikon roślinny.

4 - Następnie bardzo ostrożnie i dokładnie przelej do butelki całą porcję Witaminy C w olejku oraz Ekstrakt z granatu. Przelewając do butelki kolejne olejki daj im czas, aby spłynęły niemal do ostatniej kropli.

5 - Zakręć butelkę i mocno nią wstrząśnij przez kilka sekund.

6 - Na butelkę z gotowym boosterem naklej nową etykietkę z nazwą produktu, na datowniku natnij datę ważności. Produkt gotowy do użytku!

Postać wykonanego produktu:

Płynny olejek o żółtym kolorze i charakterystycznym dla ekstraktu z granatu zapachu.

Przechowywanie i trwałość wykonanego produktu:

# ok. 12 miesięcy od daty zakupu. W szczelnie zamkniętym opakowaniu; w temperaturze pokojowej; unikać bezpośredniego dostępu wilgoci i nasłonecznionych miejsc.

Zastosowanie produktu:

# Booster można stosować na dwa sposoby:

1 - Kilka kropli boostera aplikujemy bezpośrednio na czystą, stonizowaną, lekko wilgotną skórę twarzy, szyi, dekoltu i okolice oczu, PRZED nałożeniem kremu. (Jeśli stosujesz esencję, booster użyj PO esencji).

2 - Kilka kropli boostera można mieszać z dzienną dawką oleju, kremu lub żelu hialuronowego i dopiero w takiej postaci wmasować w skórę (nałożyć na zagłębienie dłoni porcję kremu lub żelu, dodać odrobinę olejku, zmieszać palcami na jednolitą masę i nakładać opuszkami palców, delikatnie masując i wklepując w skórę).

# Booster można stosować jeden raz dziennie, na dzień lub na noc.

# Booster można traktować jako sezonową kurację lub włączyć do codziennej rutyny pielęgnacyjnej.

!! Reakcja na dany surowiec jest sprawą indywidualną. Przed zastosowaniem każdego z produktów, zalecane jest wykonanie próby na małym fragmencie skóry, w celu wyeliminowania niekorzystnych reakcji.